Istorikas (Pirmoji oficiali versija 1.01)

Sulaukiau nemažai laiškų per pirmą programos pasirodymo dieną, tad nutariau pasėdėti prie jos ilgiau. Kaip ir minėjau, programai bus priskiriami versijų numeriai tik tobulinimo atveju. Pildant Jūsų prašymus, man nelieka kitos išeities kaip išleisti pirmąją versiją.

Programos versijų istorija(spėkit, su kieno pagalba daryta :)
-------------------------------------------------------------
2000 m. gruodžio 30 d. Kas naujo, Istorike, v1.01? (Source 912 rows)
---------------------------------------------------
* Sukurta angliška programos versija(kalba - ENG.lng)
* Atnaujinta šita rinkmena :)

2000 m. gruodžio 30 d. Kas naujo, Istorike, v1.00? (Dydis 920 eil.)
---------------------------------------------------
* Įvesta programos lokalizavimo(vertimo į kitas kalbas/pokalbes) funkcija.
* Sukurta žargoninė kalbinė rinkmena (LTU_zharg.lng)
* Aktyvuota "Minimize" galimybė
* Atmintinės rinkmena(history.txt) peržiūrima su asocijuota programa, o ne su NOTEPAD.

Programos paskirtis:
--------------------
Pagalbinis įrankis visiems programuotojams, kurie nori vesti savo projektų "Version history"(atmintinę), "BugList" ar šiaip užrašus.

Programa sukuria nuostatų bylą tame kataloge, kuris yra nustatytas kaip "Working directory"(Windows nuorodos(shortcut) lange) arba "Initial directory"(Visual Studio® įrankiu(Tools) meniu).
Taigi programuotojas, nustatęs darbinį katalogą savo projekto kataloge, turės atskirus nuostatų rinkinius kiekvienam savo projektui.

Programa jūsų paliepimu kiekvieną kartą pildys atmintinės rinkmeną, į jos pradžią įterpdama datą, laiką bei jūsų projekto eilučių skaičių, skaičiuodama tų tekstinių bylų(programos kodo) eilutes, kurių sąrašą jūs galėsite kaip tinkami keisti.
Visą šią papildomą informaciją programa pabaigs brūkšnelių eilute bei įdės komentarą, kurį jūs įvesite atskirame lange.

Visa papildoma informacija yra pilnai tinkinama(customizable), tad išjungę skaičiuojamų eilučiu funkciją, turėsite puikią užrašų knygutę, paprastiems reikalams.

Programa lengvai lokalizuojama. Tereikia turėti(atsisiuntus arba pačiam pasidarius) kalbinę rinkmena (*.lng). Meniu punkte Rinkmena->Pasirinkti kalbą susirasite reikiamą .lng ir programa akimirksniu 'išsivers' į kitą kalbą! Jei naršymo langą užversite arba paspausite "Cancel", programa pasiūlys kitą kartą atsisakyti vertimo ir naudoti įdiegtą vertimą.

Programos "bug'ai":
-------------------
Jei jūs turite Microsoft© Visual Studio® paketa 5 arba 6 versiją, programa automatiškai atpažins, ir įterps savo nuorodą į Tools meniu punktą, apie tai perspėjusi vartotoją.
Tačiau, jeigu jos paleidimo metu bus įjungta bent viena programa iš Visual Studio® paketo, pakeitimai neivyks, tad verčiau prieš atsakydami į programos bandymą pakeisti sistemos nuostatas, laikinai išjunkite visas Visual Studio® programas.

Sistemos nuostatų keitimas buvo patikrintas tik su Microsoft© Visual Studio® 6-ąja versija.

Parsisiųsti čia: Istorikas (istorikas101.zip - 35.8KB) - WinZip.

Sėkmės naudojant!


Na, visos teisės leistos tik šios svetainės autoriui ir sumanytojui Sledge Hammer'iui. (C)DIY 2000. Webma$teriai, mano SHite'e kol kas jums nėr kas veikt. Eikit į kitokio pobūdžio svetaines.