3D projektai

SVARBI INFORMACIJA:
Visi projektai pateikiami failų archyvo(zip) pavidalu. Kiekviename projekte yra programos kodas, reikalingi .x failai ir pats .exe. Be to, rasite readme ir history.txt. Pastarajame bus visa projekto kūrimo istorija.
Programos parašytos C++ kalba, naudojant Microsoft Visual C++6.0 programą, bei DirectX7 versiją Windows98 sistemoje.
PAGRIDINIS REIKALAVIMAS: Būkite įsitikinę, kad turite Microsoft DirectX septintą versiją!


Direct3D Immediate Mode
parsisiųsti(124KB)

SHite'e yra atskiras archyvas, turintis du projektus, parašytus naudojant Direct3DIM technologiją. Abu projektai nebaigti, bet gali buti naudingi pradedantiesiems. Apie kiekviena atskirai.

Projektas Car

Projektas įkrauna .x failą(car.x), sukuria keturias sienas(šiaip sau) ir reaguoja į rodyklinių klavišų paspaudimus, atitinkamai judindamas objektą.

Projektas FirstApp

Programa palaiko mouse_look'ą. Numygus pelę, galima sukioti kamerą aplink koordinačių pradžios tašką. Rodykliniai klavišai valdo rutulį oxoy plokštumoje, o klavišai Ctrl ir Shift - oz ašyje.

Direct3D Retained Mode
Ši technologija yra žymiai patogesnė, norint kurti 'greitus' projektus. Ją lengviau išmokti ir valdyti. Deja, nukenčia greitis. Tačiau aš šiuo metu labiau linkęs programuoti D3DRM.
Projektas Engenie3D parsisiųsti(51KB)

Projektas įkrauna 'žemę' (terrain) ir 'pastato' ant jos kubą. Rodykliniais klavišais galima jį valdyti. Jis, nors ir šokinėdamas(strange bug), bet bandys vaikščioti nelygiu žemės paviršiumi(ground collision detection). Kamera jį sekios.


Na, visos teisės leistos tik šios svetainės autoriui ir sumanytojui Sledge Hammer'iui. (C)DIY 2000. Webma$teriai, mano SHite'e kol kas jums nėr kas veikt. Eikit į kitokio pobūdžio svetaines.
notepad.exe